05.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 9 | Yilmaz Caliskan (TT142) | 3:0 |
05.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 9 | Johannes Studeny (TT142) | 3:0 |
05.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 9 | Michael Neugebauer (TT142) | 3:0 |
15.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 8 | Paul Kohlmeyer (EDEN4) | 3:0 |
15.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 8 | Jens Peinthor (EDEN4) | 3:0 |
15.04.2024 | 3. Klasse A | 2 | 8 | Felix Toldrian (EDEN4) | 3:0 |
14.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Christian Graf (SKFL8) | 3:0 |
14.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Kyrylo Nakonechny (SKFL8) | 1:3 |
14.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Christian Schwaiger (SKFL8) | 3:2 |
09.03.2024 | U17 LIGA | 2 | 1 | David Purtz (LSV1) | 0:3 |
09.03.2024 | U17 LIGA | 2 | 2 | Kosta Orlic (WPAE1) | 3:0 |
09.03.2024 | U17 LIGA | 2 | 3 | Paul Dobretsberger (SKFL1) | 0:3 |
09.03.2024 | U17 LIGA | 2 | 1 | Sebastian Kiang (LSV1) | 0:3 |
01.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Maximilian Theuermann (MAR4) | 3:1 |
01.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Erwin Teufel (MAR4) | 0:3 |
01.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Artan Kroi (MAR4) | 3:0 |
22.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Gerd Schiffermüller (PER1) | 3:0 |
22.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Thomas Loidl (PER1) | 3:2 |
22.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Manfred Loidl (PER1) | 3:0 |
17.02.2024 | U19 LIGA | 2 | 3 | Vinzenz Schrödl (MAR1) | 2:3 |
17.02.2024 | U19 LIGA | 2 | 2 | Anton Kahofer (SKFL1) | 0:3 |
17.02.2024 | U19 LIGA | 2 | 3 | Daniel Mayer (MAR1) | 0:3 |
17.02.2024 | U19 LIGA | 2 | 1 | Moritz Pfeifer (LENZ2) | 3:0 |
17.02.2024 | U19 LIGA | 2 | 2 | Finn Fellerer (SKFL1) | 0:3 |
16.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 3 | Johannes Tropper (SU91) | 3:1 |
16.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 3 | Leo Micheluzzi (SU91) | 3:1 |
16.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 3 | Richard Kohlmann (SU91) | 3:0 |
26.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Marco Meythaler (KONT8) | 3:0 |
26.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Franz Fauer (KONT8) | 3:0 |
19.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Felix Scheiblhofer (KAI3) | 3:0 |
19.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Seymur Aliev (KAI3) | 3:0 |
07.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 9 | Yilmaz Caliskan (TT142) | 2:3 |
07.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 9 | Gabriel Sommer (TT142) | 3:1 |
07.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 9 | Johannes Studeny (TT142) | 3:2 |
01.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Paul Kohlmeyer (EDEN4) | 3:0 |
01.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Jürgen Suntinger (EDEN4) | 3:0 |
01.12.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Birgit Binder (EDEN4) | 3:0 |
23.11.2023 | CUP A | 1 | 3 | Erwin Teufel (MAR1) | 3:0 |
23.11.2023 | CUP A | 1 | 3 | Maximilian Theuermann (MAR1) | 3:0 |
11.11.2023 | U17 LIGA | 1 | 1 | Sebastian Kiang (LSV1) | 3:0 |
11.11.2023 | U17 LIGA | 1 | 2 | Kosta Orlic (WPAE1) | 3:2 |
11.11.2023 | U17 LIGA | 1 | 1 | David Purtz (LSV1) | 3:2 |
11.11.2023 | U17 LIGA | 1 | 3 | Bela Csomor (SKFL1) | 0:3 |
11.11.2023 | U17 LIGA | 1 | 2 | Thomas Rehberger (WPAE1) | 0:3 |
10.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 6 | Christian Graf (SKFL8) | 3:2 |
10.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 6 | Christian Resch (SKFL8) | 3:0 |
10.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 6 | Gerhard Graf (SKFL8) | 3:1 |
14.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 5 | Erwin Teufel (MAR4) | 0:3 |
14.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 5 | Brigitte Gropper (MAR4) | 2:3 |
14.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 5 | Maximilian Theuermann (MAR4) | 3:1 |