13.03.2024 | 2. Klasse A | 2 | 6 | Claus Sperch (WILI3) | 1:3 |
13.03.2024 | 2. Klasse A | 2 | 6 | Erich Grimus (WILI3) | 2:3 |
13.03.2024 | 2. Klasse A | 2 | 6 | Günther Becherer (WILI3) | 1:3 |
20.03.2024 | 2. Klasse A | 2 | 5 | Darko Zivotic (WPAE7) | 3:1 |
20.03.2024 | 2. Klasse A | 2 | 5 | Aleksandar Stoskovic (WPAE7) | 3:0 |
20.03.2024 | 2. Klasse A | 2 | 5 | Petar Kovacevic (WPAE7) | 3:2 |
21.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 4 | Poorshad Shaddel (SSH3) | 3:2 |
21.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 4 | Gerald Figl-Wagner (SSH3) | 3:0 |
21.02.2024 | 2. Klasse A | 2 | 4 | Gerald Peter (SSH3) | 3:1 |
31.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 3 | Gustav Jirka (HAK1) | 1:3 |
31.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 3 | Thomas Mayr (HAK1) | 3:1 |
31.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 3 | Björn Hoffmeister (HAK1) | 3:0 |
26.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 2 | Thomas Rehberger (WPAE8) | 0:3 |
26.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 2 | Michael Hödl (WPAE8) | 3:0 |
26.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 2 | Daniel Hofmann (WPAE8) | 3:1 |
17.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 1 | Patrick Poppenwimmer (LENZ3) | 2:3 |
17.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 1 | Amir Sam Poppenwimmer (LENZ3) | 1:3 |
17.01.2024 | 2. Klasse A | 2 | 1 | Pia Geineder (LENZ3) | 3:2 |
11.12.2023 | 2. Klasse A | 1 | 9 | Jan Hruby (SKFL6) | 1:3 |
11.12.2023 | 2. Klasse A | 1 | 9 | Benjamin Singewald (SKFL6) | 3:1 |
11.12.2023 | 2. Klasse A | 1 | 9 | Anna Török (SKFL6) | 3:0 |
15.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 6 | Claus Sperch (WILI3) | 2:3 |
15.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 6 | Günther Becherer (WILI3) | 3:1 |
15.11.2023 | 2. Klasse A | 1 | 6 | Erich Grimus (WILI3) | 3:1 |
31.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 5 | Djordje Belanovic (WPAE7) | 3:0 |
31.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 5 | Aleksandar Stoskovic (WPAE7) | 3:1 |
31.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 5 | Petar Kovacevic (WPAE7) | 3:2 |
18.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 4 | Christian Auer (SSH3) | 3:0 |
18.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 4 | Poorshad Shaddel (SSH3) | 3:1 |
03.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 3 | Gustav Jirka (HAK1) | 0:3 |
03.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 3 | Sebastian Nica (HAK1) | 3:1 |
03.10.2023 | 2. Klasse A | 1 | 3 | Thomas Mayr (HAK1) | 3:0 |
27.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 2 | Thomas Rehberger (WPAE8) | 3:1 |
27.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 2 | Daniel Hofmann (WPAE8) | 3:0 |
27.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 2 | Michael Hödl (WPAE8) | 3:2 |
22.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 1 | Pia Geineder (LENZ3) | 3:1 |
22.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 1 | Amir Sam Poppenwimmer (LENZ3) | 3:1 |
22.09.2023 | 2. Klasse A | 1 | 1 | Patrick Poppenwimmer (LENZ3) | 3:2 |
26.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 11 | Johannes Nestler (KONT7) | 3:0 |
26.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 11 | Stefan Chloupek (KONT7) | 3:0 |
04.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 10 | Marian Purtz (LSV6) | 3:0 |
04.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 10 | Reimundo Correa (LSV6) | 3:0 |
16.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Thomas Schöfbeck (SSH5) | 3:0 |
16.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Pawel Zurawski (SSH5) | 3:0 |
27.02.2023 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Daniel Amare (UNO1) | 3:1 |
27.02.2023 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Hiren Ganatra (UNO1) | 3:2 |
20.02.2023 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Ali Bazrafshan (ORF1) | 3:0 |
20.02.2023 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Mohsen Rangini (ORF1) | 3:0 |
08.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Martin Jankowitsch (EDEN4) | 3:0 |
08.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Jürgen Suntinger (EDEN4) | 3:0 |