23.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 9 | Philipp Heimberger (KORN2) | 0:3 |
23.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 9 | Heimo Blacher (KORN2) | 1:3 |
16.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 8 | Balthasar Fink (OLYM2) | 3:1 |
16.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 8 | Denes Paal (OLYM2) | 0:3 |
09.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 7 | Milos Veljovic (WILI2) | 3:1 |
09.04.2024 | 1. Klasse B | 2 | 7 | Mony Seng (WILI2) | 3:0 |
18.03.2024 | 1. Klasse B | 2 | 6 | Helmut Antony (KONT5) | 3:1 |
18.03.2024 | 1. Klasse B | 2 | 6 | Andreas Höfelmayer (KONT5) | 3:2 |
18.03.2024 | 1. Klasse B | 2 | 6 | Philip Weber (KONT5) | 3:0 |
27.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 5 | Sebastian Hladik (EDEN2) | 0:3 |
27.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 5 | Martin Maleczki (EDEN2) | 0:3 |
20.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 4 | Michael Nagy (DOEB2) | 1:3 |
20.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 4 | Sebastian Swoboda (DOEB2) | 3:0 |
20.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 4 | Claudia Steinbacher (DOEB2) | 0:3 |
16.02.2024 | CUP A | 1 | 6 | Martin Maleczki (EDEN1) | 1:3 |
16.02.2024 | CUP A | 1 | 6 | Sebastian Hladik (EDEN1) | 2:3 |
30.01.2024 | 1. Klasse B | 2 | 3 | Thomas Kadl (NFS3) | 1:3 |
30.01.2024 | 1. Klasse B | 2 | 3 | Venera Baramidze (NFS3) | 1:3 |
30.01.2024 | 1. Klasse B | 2 | 3 | Martin Rebel (NFS3) | 3:0 |
15.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 2 | Simon Dörfler (MAR2) | 3:1 |
15.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 2 | Matias Kuhs (MAR2) | 3:1 |
19.01.2024 | 1. Klasse B | 2 | 1 | Nico Sennowitz (SKFL5) | 1:3 |
19.01.2024 | 1. Klasse B | 2 | 1 | Laurin Groier (SKFL5) | 1:3 |
04.01.2024 | CUP A | 1 | 5 | Manuel Fischer (LENZ1) | 3:0 |
04.01.2024 | CUP A | 1 | 5 | Matthias Riedler (LENZ1) | 0:3 |
19.12.2023 | CUP A | 1 | 4 | Andreas Stephan (KAI1) | 1:3 |
19.12.2023 | CUP A | 1 | 4 | Thomas Knickrehm (KAI1) | 0:3 |
06.12.2023 | 1. Klasse B | 1 | 9 | Philipp Heimberger (KORN2) | 1:3 |
06.12.2023 | 1. Klasse B | 1 | 9 | Walter Heimberger (KORN2) | 3:1 |
28.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 8 | Thomas Michael Vreden (OLYM2) | 0:3 |
28.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 8 | Balthasar Fink (OLYM2) | 3:1 |
28.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 8 | Denes Paal (OLYM2) | 3:2 |
22.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 7 | Christian Lechner (WILI2) | 1:3 |
22.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 7 | Milos Veljovic (WILI2) | 3:0 |
22.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 7 | Zheng Zhang (WILI2) | 2:3 |
09.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 6 | Andreas Höfelmayer (KONT5) | 0:3 |
09.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 6 | Philip Weber (KONT5) | 3:0 |
02.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 5 | Sebastian Hladik (EDEN2) | 0:3 |
02.11.2023 | 1. Klasse B | 1 | 5 | Dejan Panic (EDEN2) | 3:2 |
24.10.2023 | 1. Klasse B | 1 | 4 | Claudia Steinbacher (DOEB2) | 3:1 |
24.10.2023 | 1. Klasse B | 1 | 4 | Marcus Zuccato (DOEB2) | 0:3 |
24.10.2023 | 1. Klasse B | 1 | 4 | Michael Nagy (DOEB2) | 3:0 |
10.10.2023 | CUP A | 1 | 2 | Martin Stefaner (OLYM1) | 3:0 |
10.10.2023 | CUP A | 1 | 2 | Ilja Davidov (OLYM1) | 3:1 |
05.10.2023 | 1. Klasse B | 1 | 3 | Nazar Agopyan (NFS3) | 2:3 |
05.10.2023 | 1. Klasse B | 1 | 3 | Venera Baramidze (NFS3) | 3:2 |
26.09.2023 | 1. Klasse B | 1 | 2 | Daniel Mayer (MAR2) | 3:1 |
26.09.2023 | 1. Klasse B | 1 | 2 | Matias Kuhs (MAR2) | 1:3 |
28.09.2023 | 1. Klasse B | 1 | 1 | Adrian Lüssing (SKFL5) | 3:2 |
28.09.2023 | 1. Klasse B | 1 | 1 | Peter Fichte (SKFL5) | 3:0 |