22.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Markus Plank (KONT8) | 3:0 |
22.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Jie Wu (KONT8) | 2:3 |
22.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Franz Fauer (KONT8) | 3:1 |
08.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Felix Scheiblhofer (KAI3) | 3:0 |
08.03.2024 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Florian Welles (KAI3) | 2:3 |
22.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Gabriel Sommer (TT142) | 1:3 |
22.02.2024 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Yilmaz Caliskan (TT142) | 0:3 |
31.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Max Wintersteller (SU91) | 0:3 |
31.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 2 | Johannes Tropper (SU91) | 1:3 |
18.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Kyrylo Nakonechny (SKFL8) | 3:2 |
18.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Gerhard Graf (SKFL8) | 3:0 |
18.01.2024 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Christian Graf (SKFL8) | 3:0 |
06.12.2023 | 2. Klasse A | 1 | 9 | Gerald Figl-Wagner (SSH3) | 2:3 |
06.12.2023 | 2. Klasse A | 1 | 9 | Christian Auer (SSH3) | 1:3 |
06.12.2023 | 2. Klasse A | 1 | 9 | Poorshad Shaddel (SSH3) | 0:3 |
30.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Gerd Schiffermüller (PER1) | 1:3 |
30.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Thomas Loidl (PER1) | 3:1 |
30.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 8 | Manfred Loidl (PER1) | 3:2 |
23.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 7 | Yoshi Strik (LENZ5) | 2:3 |
23.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 7 | Michael Tauchner (LENZ5) | 1:3 |
06.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 6 | Jie Wu (KONT8) | 0:3 |
06.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 6 | Marco Meythaler (KONT8) | 3:0 |
06.11.2023 | 3. Klasse A | 1 | 6 | Markus Plank (KONT8) | 3:2 |
26.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 5 | Felix Scheiblhofer (KAI3) | 3:0 |
26.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 5 | Andrea Pliemitscher (KAI3) | 0:3 |
26.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 5 | Seymur Aliev (KAI3) | 3:1 |
19.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 4 | Johannes Studeny (TT142) | 3:0 |
19.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 4 | Gabriel Sommer (TT142) | 3:0 |
09.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 3 | Jürgen Suntinger (EDEN4) | 0:3 |
09.10.2023 | 3. Klasse A | 1 | 3 | Felix Toldrian (EDEN4) | 0:3 |
28.09.2023 | 3. Klasse A | 1 | 2 | Richard Kohlmann (SU91) | 0:3 |
28.09.2023 | 3. Klasse A | 1 | 2 | Leo Micheluzzi (SU91) | 0:3 |
21.09.2023 | 3. Klasse A | 1 | 1 | Gerhard Graf (SKFL8) | 0:3 |
21.09.2023 | 3. Klasse A | 1 | 1 | Christian Graf (SKFL8) | 2:3 |
21.09.2023 | 3. Klasse A | 1 | 1 | Christian Resch (SKFL8) | 2:3 |
28.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 11 | Daniel Amare (UNO1) | 0:3 |
28.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 11 | Pulak Soni (UNO1) | 3:2 |
20.04.2023 | 3. Klasse B | 2 | 10 | Julian Jakubowski (NFS6) | 1:3 |
20.04.2023 | 3. Klasse B | 2 | 10 | Liang Xin Si (NFS6) | 0:3 |
24.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 8 | Jan Kolbert (SGML9) | 3:0 |
24.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 8 | Moritz Pfeifer (SGML9) | 3:0 |
04.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Gani Kolawole Gbadamosi (KORN3) | 2:3 |
04.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Goran Marinkovic (KORN3) | 3:1 |
04.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Wolfgang Mayer (KORN3) | 3:1 |
03.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Gerhard Graf (SKFL8) | 3:2 |
03.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Christian Resch (SKFL8) | 0:3 |
03.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Bela Csomor (SKFL8) | 2:3 |
10.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Osman Dönmez (KONT7) | 0:3 |
10.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 5 | Fabian Sommer (KONT7) | 3:0 |
07.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Mohsen Rangini (ORF1) | 1:3 |