22.02.2024 | 3. Klasse B | 2 | 4 | Martin Köck (SSH4) | 3:0 |
22.02.2024 | 3. Klasse B | 2 | 4 | Pawel Zurawski (SSH4) | 0:3 |
22.02.2024 | 3. Klasse B | 2 | 4 | Maciej Marenda (SSH4) | 1:3 |
21.02.2024 | CUP C | 1 | 6 | Pawel Piotr Galek (LENZ1) | 3:2 |
21.02.2024 | CUP C | 1 | 6 | Lukas Baumgartner (LENZ1) | 3:2 |
26.01.2024 | 3. Klasse B | 2 | 2 | Roland Wertl (OLYM4) | 3:1 |
26.01.2024 | 3. Klasse B | 2 | 2 | Maksym Iurkov (OLYM4) | 2:3 |
26.01.2024 | 3. Klasse B | 2 | 2 | Katja Polotzek (OLYM4) | 3:0 |
17.01.2024 | 3. Klasse B | 2 | 1 | Jakob Miegel (HAN1) | 2:3 |
17.01.2024 | 3. Klasse B | 2 | 1 | Ulrich Rasche (HAN1) | 0:3 |
17.01.2024 | 3. Klasse B | 2 | 1 | Daniel Edelbacher (HAN1) | 1:3 |
05.12.2023 | CUP C | 1 | 4 | Constantin Königswieser (TT141) | 3:0 |
05.12.2023 | CUP C | 1 | 4 | Johannes Studeny (TT141) | 3:1 |
04.10.2023 | 3. Klasse B | 1 | 9 | Robert Panzenböck (KAI2) | 3:2 |
04.10.2023 | 3. Klasse B | 1 | 9 | Josef Leicher (KAI2) | 3:0 |
28.11.2023 | 3. Klasse B | 1 | 8 | Julian Jakubowski (NFS6) | 0:3 |
28.11.2023 | 3. Klasse B | 1 | 8 | Helmut Stachowetz (NFS6) | 3:2 |
24.11.2023 | 3. Klasse B | 1 | 7 | Moritz Pfeifer (LENZ4) | 3:1 |
24.11.2023 | 3. Klasse B | 1 | 7 | Ludwig Kolbert (LENZ4) | 3:0 |
24.11.2023 | 3. Klasse B | 1 | 7 | Jan Kolbert (LENZ4) | 1:3 |
15.11.2023 | CUP B | 1 | 3 | Maximilian Theuermann (MAR1) | 3:2 |
15.11.2023 | CUP B | 1 | 3 | Vinzenz Schrödl (MAR1) | 0:3 |
07.11.2023 | 3. Klasse B | 1 | 6 | Friedrich Lengauer (KONT7) | 3:2 |
07.11.2023 | 3. Klasse B | 1 | 6 | Osman Dönmez (KONT7) | 3:1 |
24.10.2023 | 3. Klasse B | 1 | 5 | Sebastian Kiang (LSV5) | 2:3 |
24.10.2023 | 3. Klasse B | 1 | 5 | Jelena Novak (LSV5) | 3:2 |
24.10.2023 | 3. Klasse B | 1 | 5 | Reimundo Correa (LSV5) | 3:2 |
17.10.2023 | 3. Klasse B | 1 | 4 | Erich Krumpöck (SSH4) | 3:0 |
17.10.2023 | 3. Klasse B | 1 | 4 | Martin Köck (SSH4) | 3:2 |
17.10.2023 | 3. Klasse B | 1 | 4 | Pawel Zurawski (SSH4) | 3:0 |
11.10.2023 | CUP B | 1 | 2 | Poorshad Shaddel (SSH1) | 0:3 |
11.10.2023 | CUP B | 1 | 2 | Mathias Haidvogl (SSH1) | 0:3 |
09.10.2023 | CUP C | 1 | 2 | Robert Adler (LSV1) | 3:0 |
05.10.2023 | 3. Klasse B | 1 | 3 | Eduard Gammauf (SKFL9) | 1:3 |
05.10.2023 | 3. Klasse B | 1 | 3 | Nikolaus Hornik (SKFL9) | 0:3 |
26.09.2023 | 3. Klasse B | 1 | 2 | Sabine Wappel (OLYM4) | 3:0 |
26.09.2023 | 3. Klasse B | 1 | 2 | Katja Polotzek (OLYM4) | 3:0 |
19.09.2023 | 3. Klasse B | 1 | 1 | Daniel Edelbacher (HAN1) | 0:3 |
19.09.2023 | 3. Klasse B | 1 | 1 | Ulrich Rasche (HAN1) | 3:1 |
14.09.2023 | CUP B | 1 | 1 | Ludwig Kolbert (LENZ1) | 3:0 |
12.09.2023 | CUP C | 1 | 1 | Thilo Gaugler (POSW1) | 3:2 |
13.05.2023 | CUP C | 1 | 8 | Pia Geineder (SGML1) | 1:3 |
13.05.2023 | CUP C | 1 | 8 | Lukas Baumgartner (SGML1) | 3:0 |
19.04.2023 | 4. Klasse A | 2 | 11 | Wilhelm Kratochwil (EDEN5) | 1:3 |
19.04.2023 | 4. Klasse A | 2 | 11 | Werner Jirasek (EDEN5) | 0:3 |
19.04.2023 | 4. Klasse A | 2 | 11 | Renate Burg (EDEN5) | 3:0 |
14.04.2023 | CUP C | 1 | 6 | Lukas Baumgartner (SGML1) | 3:0 |
14.04.2023 | CUP C | 1 | 6 | Pia Geineder (SGML1) | 2:3 |
28.03.2023 | 4. Klasse A | 2 | 9 | Florian Harca (SKFL9) | 1:3 |
28.03.2023 | 4. Klasse A | 2 | 9 | Jonas Deubel (SKFL9) | 1:3 |