24.04.2024 | 2. Klasse B | 2 | 9 | Mahdiyar Bagheri (KONT6) | 0:3 |
24.04.2024 | 2. Klasse B | 2 | 9 | Fabian Sommer (KONT6) | 0:3 |
09.04.2024 | 2. Klasse B | 2 | 7 | Michael Päuerl (SKFL7) | 2:3 |
09.04.2024 | 2. Klasse B | 2 | 7 | Jonas Hollmann (SKFL7) | 3:2 |
26.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 6 | Milos Veljovic (WILI2) | 0:3 |
26.02.2024 | 1. Klasse B | 2 | 6 | Christian Lechner (WILI2) | 0:3 |
27.02.2024 | 2. Klasse B | 2 | 5 | Simon Schürer-Waldheim (WPAE6) | 0:3 |
27.02.2024 | 2. Klasse B | 2 | 5 | Djordje Belanovic (WPAE6) | 0:3 |
27.02.2024 | 2. Klasse B | 2 | 5 | Thomas Schürer-Waldheim (WPAE6) | 3:2 |
22.02.2024 | 2. Klasse B | 2 | 4 | Guri Gashi (POLI3) | 0:3 |
22.02.2024 | 2. Klasse B | 2 | 4 | Franz Gaisbauer (POLI3) | 0:3 |
30.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 3 | Thomas Bader (NFS5) | 3:0 |
30.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 3 | Richard Tekula (NFS5) | 0:3 |
16.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 1 | Krisztina Gál (MAR3) | 1:3 |
16.01.2024 | 2. Klasse B | 2 | 1 | Michael Leitzenberger (MAR3) | 3:1 |
05.12.2023 | 2. Klasse B | 1 | 9 | Stefan Chloupek (KONT6) | 3:1 |
05.12.2023 | 2. Klasse B | 1 | 9 | Fabian Sommer (KONT6) | 0:3 |
05.12.2023 | 2. Klasse B | 1 | 9 | Mahdiyar Bagheri (KONT6) | 1:3 |
29.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 8 | Siegfried Klemetsch (SSH2) | 3:1 |
29.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 8 | Martin Hülferding (SSH2) | 1:3 |
07.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 6 | Pulak Soni (UNO1) | 1:3 |
07.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 6 | Yagshimyrat Annamyradov (UNO1) | 0:3 |
07.11.2023 | 2. Klasse B | 1 | 6 | Daniel Amare (UNO1) | 3:1 |
17.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 4 | Alexander Brezina (POLI3) | 0:3 |
17.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 4 | Guri Gashi (POLI3) | 1:3 |
17.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 4 | Franz Gaisbauer (POLI3) | 0:3 |
04.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 3 | Helmut Stachowetz (NFS5) | 1:3 |
04.10.2023 | 2. Klasse B | 1 | 3 | Richard Tekula (NFS5) | 0:3 |
26.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 2 | Lukas Komary (WPAE5) | 0:3 |
26.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 2 | Philipp Depaoli (WPAE5) | 0:3 |
26.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 2 | Phillip Hudribusch (WPAE5) | 0:3 |
20.09.2023 | 2. Klasse B | 1 | 1 | Hannes Kazianka (MAR3) | 0:3 |
28.04.2023 | 2. Landesliga | 2 | 11 | Laurin Groier (SKFL3) | 0:3 |
28.04.2023 | 2. Landesliga | 2 | 11 | Nico Sennowitz (SKFL3) | 0:3 |
28.04.2023 | 2. Landesliga | 2 | 11 | Roland Kariger (SKFL3) | 2:3 |
23.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 8 | Walter Brunner (KONT7) | 1:3 |
23.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 8 | Clemens Eder (KONT7) | 3:0 |
04.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Reimundo Correa (LSV6) | 1:3 |
04.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Michael Werner (LSV6) | 1:3 |
04.04.2023 | 3. Klasse A | 2 | 7 | Martin Kosabek (LSV6) | 3:2 |
03.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Yilmaz Caliskan (TT142) | 0:3 |
03.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Raphael Strobl (TT142) | 3:2 |
03.03.2023 | 3. Klasse A | 2 | 6 | Gabriel Sommer (TT142) | 3:2 |
14.02.2023 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Tobias Schulz (SSH5) | 3:0 |
14.02.2023 | 3. Klasse A | 2 | 4 | Thomas Taut (SSH5) | 3:0 |
01.02.2023 | 3. Klasse A | 2 | 3 | Daniel Amare (UNO1) | 3:1 |
10.01.2023 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Jens Peinthor (EDEN4) | 3:1 |
10.01.2023 | 3. Klasse A | 2 | 1 | Martin Jankowitsch (EDEN4) | 1:3 |
13.12.2022 | 3. Klasse A | 1 | 11 | Moritz Pfeifer (SGML9) | 3:0 |
13.12.2022 | 3. Klasse A | 1 | 11 | Ludwig Kolbert (SGML9) | 2:3 |